Můj první zážitek s karnotskou ošetřovnou

4. ledna 2010 v 21:08 | Hanka
Vánoční prázdniny skončily a já se zase vrátila na Karnot. Bohužel jsem byla nemocná a i když jsem se cítila zdravě, celonoční cesta zpět do Dijonu mi moc neprospěla. Byla jsem nevyspaná, bolela mě hlava, kašel a tak dále. Ve škole to bylo docela k nevydržení, a jelikož jsme měl až do 6 večer, rozhodla jsem se poprvé, za můj pobyt tady, navštívit místní ošetřovnu. Probíhalo to takto:
Přišla jsem. Tam seděly tři ženské. Já jsem jim vysvětlila, co všechno mi bylo o prázdninách a jak jsem se právě cítila. Jedna mi změřila teplotu - nic. Druhá mi změřila tlak - také v pořádku.
A tak mi jedna z nich řekla: "hmm, nemáš teplotu, tlak máš také v pořádku, my ti teda dáme prášek na hlavu a půjdeš do školy!" Já jsem seděla naproti ní, celá bledá, třásla jsem se a myslela jsem, že omdlím a ona mi řekne tohle? Tak říkám: "do školy?? ale mi je hrozně blbě, kdyť to nezvládnu, já si prostě potřebuji odpočinout!" Ona: "no, no, dobrá, tak tě tady necháme jednu hodinu, ale pak půjdeš do vyučování, do školy se přece chodit musí!"
Paráda, tak mě zavedla do jakési místnosti, kde už ležela jedna holka, byla tam neskutečná kosa, takže jsem se celou hodinu třásla zimou. V hlavě jsem měla jednu myšlenku: "sakra, já chci domů!" Ještě takový doznívající pocit z Vánoc. Nakonec jsem se teda vrátila do školy a poctivě jsem si to tam odseděla až do 18h.

Jinak na intru je vše při starém, akorád je tady hrozná zima, protože se tady dva týdny netopilo. A taky se pokazil bojlér na teplou vodu, takže s ní musíme šetřit a na ty, které si ke sprchování vyberou pozdější hodinu už ani nezbyde.

Tento víkend jsem měla původně jít do cirkusácké rodiny, ale nějak se to pozměnilo a zapsali se ke mně dřív staří známí Calabři. Takže tento i příští víkend budeme trávt společně s Danem u Calabrů.

A ještě jedna skvělá novinka - Mme Martin pořád chybí. JUPÍ!! :) A jelikož škole vypršela smlouva s její zástupkyní, není tu nikdo! Věřím, že se tento problém co nevidět vyřeší a Benani nebo Martin brzo nastoupí. Zatím ale chybí, tak si užívám volných hodin. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mamka Mamka | 5. ledna 2010 v 20:30 | Reagovat

Hani, to nebude nic vážného, spíš to vypadá na únavu a vyčerpání z cesty. A kašel vždycky trvá dlouho, než odezní. Ale jestli pojedeš na hory, tak snad zmizí rychleji. Přeju, ať se dáš co nejdřív dokupy!

2 Michal Michal | E-mail | Web | 6. ledna 2010 v 16:12 | Reagovat

...jo, infirmiérka...tradičně karnoťácké - nepřeju to nikomu, kdyby byl opět nějaký vážnější problém s těma babama, tak to určitě řešte a nic si jen tak nenechávejte líbit... (a pokud nebudete mít problémy, tk s proviseurem a někdy i prunel je to v poho)

tk hodně zdaru!Mi:)

3 Hanka Hanka | 8. ledna 2010 v 15:38 | Reagovat

No jo, jenže kdoví, jestli se s nima něco vyřeši..
Ale tak zatím se tu nestalo nic šíleně vážného, kdyby jo, tak asi za Prunel, ta vypadá docela přívětivě. :-)

4 Michal Michal | E-mail | Web | 8. ledna 2010 v 18:06 | Reagovat

...no, ona je taková nevyzpytatelná... spíš to s ní moc nejde domluvit, ale občas se na čas umoudří :-D prostě prunel (řekl bych, byla horší...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama